Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Wzmacnianie - praca z mięśniami brzucha Gosia Wojcieszak 25.11.2023

Wzmacnianie - praca z mięśniami brzucha Gosia Wojcieszak 25.11.2023

wzmacnianie praca z mięśniami brzucha

Mocne mięśnie brzucha to podstawa nie tylko bezpiecznej praktyki jogi, ale także zdrowia i dłuższej młodości dla całego naszego organizmu. Umiejętnie pracując z mięśniami odciążamy kręgosłup i stawy, budujemy zgrabną sylwetkę a przy pracy z mięśniami głębokimi „masujemy” narządy wewnętrzne, dzięki czemu spowalniamy wewnętrzne procesy starzenia się organizmu.


Podczas listopadowego warsztatu WZMACNIANIA skupimy się na świadomej pracy z mięśniami – zwłaszcza tzw. mięśniami core, mięśniami brzucha, które są niezbędne do zdrowej i bezpiecznej praktyki jogi, ale także do naszego codziennego życia, czy jakiejkolwiek aktywności fizycznej.
Podczas warsztatu będziemy zarówno praktykować, jak i uczyć się, na co zwracać uwagę w bezpiecznej praktyce własnej, tak aby nas ona budowała i wzmacniała.


Prowadząca: Gosia Wojcieszak
Kiedy: 25.11.2023, sobota, godz. 10:30–13:30
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inwestycja: 180 zł


O prowadzącej:
Nauczycielka jogi, magister komunikacji, copywriterka. Zafascynowana neurobiologią i psychosomatyką, eksploruje oddziaływanie między ciałem a mózgiem w praktyce jogi.


Jogę praktykowała pod okiem nauczycieli w Polsce, Indiach, Hiszpanii, na Malcie, we Włoszech i Japonii. Ukończyła YTT RYT 200 w Kerali, w Indiach oraz YIN YOGA RYT 60 we Włoszech. Absolwentka studiów podyplomowych Jogi Klasycznej na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie obroniła pracę dyplomową o psychosomatyce w praktyce jogi posturalnej. Na codzień praktykuje i uczy w Opolu.

Tagi wpisu