Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Warsztaty „Stopy a zdrowie kręgosłupa” 25.02.23

Warsztaty „Stopy a zdrowie kręgosłupa” 25.02.23

Warsztaty „Stopy a zdrowie kręgosłupa” 25.02.23

Nie można zbudować niczego na niepewnych fundamentach. To one decydują o tym, czy konstrukcja będzie mocna i trwała. Dlatego w jodze zaczynamy pracę od pozycji stojących, silnie oddziałujących na stopy.


Stopy stanowią fundament całego ciała i są podstawą narządu ruchu, doskonale ukazują pracę aktywnych i pasywnych sił w ludzkim organizmie. Ich ułożenie na macie ma ogromny wpływ na budowanie pozycji w praktyce.


Podczas warsztatu omówimy ich budowę, funkcje oraz wady. Dowiesz się jak ustawiać stopy na macie oraz jak je aktywować, aby praktyka była bezpieczna.


Skutki nieprawidłowo ułożonej stopy pociągają za sobą szereg konsekwencji dla całego narządu ruchu - począwszy od nieprawidłowego sposobu chodzenia po ból kolan czy wady kręgosłupa.


Nie istnieje jedno idealne ustawienie stóp dla wszystkich. Są ramy określające jak pracować w asanie i jak ona powinna wyglądać. Należy jednak pamiętać , że każdy z Nas ma inną budowę anatomiczną. Żeby praktyka była bezpieczna należy wypracować pewne bezpieczne nawyki uwzględniając swoje uwarunkowania.


Rozbuduj swoją świadomość ciała od podstaw i dołącz do warsztatu.


Prowadzący: Magdalena Wyrostek
Miejsca: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej
Termin: 25.02.2023 o godzinie 10.30 -13.30
Inwestycja: 160 zł

Tagi wpisu