Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Warsztaty medytacyjne "W poszukiwaniu przestrzeni”🌿 5.02.2022

Warsztaty medytacyjne "W poszukiwaniu przestrzeni”🌿 5.02.2022


🌿Jeden z mistrzów Zen Roshi Suzuki mawiał, że dziki koń wprowadzony do ciasnej zagrody najpewniej wpadnie w chaos, szał i kopytami rozbije ogrodzenie. Ale puszczony wolno na łąkę trochę pobiega, potem uspokoi się, wytarza w trawie i spokojnie zaśnie.

 

🌿Bardzo podobnie jest z naszymi strachami. Powiększone i zakleszczone w ograniczonej przestrzeni nawykowego myślenia, odsuwane i unikane latami urastają do ogromnych rozmiarów. Lęk przed śmiercią, lęk przed starzeniem i ich podstawa - lęk przed zmianą stanowią dla nas wyzwania często nie do pokonania. Wydaje nam się, że nie da się żyć bez kontroli. 

 

🌿Niemniej jednak można oswoić lęk przed jej brakiem. Kiedy uświadamiamy sobie lęki i wieczną potrzebę kontroli strach przed nimi łagodnieje. Rodzi się przestrzeń akceptacji wolna od chaosu. 

 

🌿Proponuje Wam warsztaty medytacyjne, na których będziemy oswajali zmianę. Będziemy uczyli się akceptacji przemijania. Będziemy uświadamiali sobie rzeczy, które tak często wypieramy z naszej rzeczywistości. Będziemy szukali przestrzeni bez kontroli.🌿

 

Miejsce: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej

Czas: 5 luty 2022 godzina 10.00-13.30

Inwestycja: 160 zł 

Zapisy: izaraczkowska@gmail.com lub 693333450

Tagi wpisu