Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Harmonia Sfer Chill&Sound Theraphy 21.12.2018

Harmonia Sfer Chill&Sound Theraphy 21.12.2018

KONCERT ZACZYNA SIĘ O 19:00.
I. Harmonia Sfer 432Hz Chill&Sound Therapy - to muzyczna podróż w głąb siebie.
Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt
Dźwięki instrumentów terapeutycznych w stroju 432Hz: HandDrum, delikatnych kamertonów, śpiewających mis, gongów czy dzwonów solfeggio, wprowadzają subtelne wibracje i przypominają o doskonałej częstotliwości ludzkiego zdrowia. 
Za pomocą różnych połączeń i technik fala dźwiękowa, pracując z ciałem fizycznym dociera do komórek i w naturalny sposób dostraja je i wzmacnia.
Koncerty w pełnie mają przypominać jak ważne jest życie zgodnie z fazami księżyca i jak ta energia może nas wspierać. Człowiek składa się z 80% z wody. Jak w oceanach przypływy i odpływy są zależne od faz księżyca i wszystko płynie w rytmie, tak na koncertach jednoczymy się z tym rytmem i wzmacniamy procesy zachodzące w ciele. Szczegółowy opis aktualnej pełni znajdziesz na dole tego opisu.
 
 
II. Muzykoterapia Komórkowa wpływa na:
 
- lepsze nastawienie do życia
 
- pogłębianie świadomości i uważności
 
- rozładowanie napięć emocjonalnych
 
- usprawnienie motoryczne/regeneracja
 
- regulacje przemiany materii
 
- stymulację efektywności pracy umysłowej, poznawczej, koncentracji uwagi
 
- oczyszczenie organizmu
 
III. Na koncercie możesz poczuć wyjątkowe wibracje naturalnych dźwięków HandPan (Hangdrum) Gongu i Mis tybetańskich, wejść w trans wraz z biciem Bębna szamańskiego, odlecieć na skrzydłach Dzwonków Koshi, kamertonów, dźwięków solfeżowych.
 
IV. Opis pełni
Pełnia w Raku,
 
INTENCJA; Uwalnianie emocji, zwłaszcza związanych z poczuciem braku miłości i opieki, przyjmowanie odpowiedzialności za swoje życie, praca z Wewnętrzną Rodziną, uwalnianie od ograniczających wpływów rodziców
 
DATA: 21.12.2018
CZAS: 19:00 – 20:00
�MIEJSCE: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej, ul. Dolnej Wsi 35, Gliwice;�KONTAKT I ZAPISY: 693 333 450 lub studiojogigliwice@gmail,com
Tagi wpisu