Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi wyjazdy
Studio Jogi wyjazdy
Studio Jogi wyjazdy
  • Wyjazdy
  • „Rozluźnienie” warsztaty 3-5.02.2023 Leśniakówka

„Rozluźnienie” warsztaty 3-5.02.2023 Leśniakówka

 

Napięcie towarzyszy nam wszystkim na co dzień. Z czasem zapisując się w naszych tkankach. Aby rozładować te utrwalone napięcia potrzebna jest uważna i świadoma praca z ciałem. Najważniejsza jednak i niejako wyjściowa jest nauka rozluźnienia. Wydaje się to banałem ale faktycznie jest niekiedy bardzo trudne. Bo my nie umiemy się rozluźnić. Uświadomienie sobie jak to zrobić wymaga skupionej i uważnej pracy. Pomocne są tu też różne techniki, które przedstawię.

 

Zapraszam Was serdecznie na wyjazdowy warsztat „Rozluźnienie”.

 

 

Zaczynamy dzień owsianką z bakaliami i herbatą. Potem idziesz na spacer do pobliskiego lasu lub zostajesz przy kominku z książką. Przed południem spotykamy się na praktyce w przepięknej przestrzeni stodoły. Skupimy się na asanach uwalniających od napięcia oraz mocno rozciągających. Skupimy się na oddechu i uważności. Na byciu tu i teraz.

 

Po praktyce jesz obiad w przytulnej jadalni i doborowym towarzystwie. Niespiesznie. Po obiedzie masz czas na oddech, na polegiwanie pod kocykiem. Po południu ponownie wchodzisz na mate. Teraz praktyka jest jeszcze bardziej relaksująca. Uczymy się odnaleźć rozluźnienie. Kończysz ją sesją oddechową i medytacją. Po takim dniu kolacja smakuje wyjątkowo. Po kolacji czas na znalezienie wygodnego miejsca z kubkiem herbaty lub kieliszkiem wina. To czas na przemyślenie, na wspólne rozmowy, na śmiech. Na opowieści przy ognisku.

 

 

 

Proponuje Wam w ten weekend wyjazd do miejsca, które umożliwi nam cudny odpoczynek. To magiczna Leśniakówka położona w Beskidzie Wyspowym na zboczu góry. Odgrodzona od rzeczywistości z jednej strony rozległym sadem, a z drugiej lasami stanowi wyjątkowo malowniczą i spokojną przestrzeń. To wyjątkowe miejsce z duszą. Domowa atmosfera i pyszne ekologiczne jedzenie dopełnią całości.

 

Organizator: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej
Prowadzący: Iza Raczkowska
Miejsce: Leśniakówka, małopolska
Termin: 3-5.02.2023
Inwestycja 900 zł
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tagi wpisu