Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Warsztaty jogi w Leśniakówce „Praca z mantrą” 29-31 styczeń 2016

Warsztaty jogi w Leśniakówce „Praca z mantrą” 29-31 styczeń 2016

Wszyscy czujemy czasem, że mamy za mało energii. Że nie nadążamy… Że za dużo…

Nadmiar pracy, obowiązków, zadań i bodźców często wymaga od nas ciągłej aktywności i gotowości, także mentalnej oraz ogromnych pokłądów energii. Czekamy z upragnieniem na weekendy i święta, ale nie dają nam one wytchnienia. Nie umiemy odpoczywać. Nie umiemy wyzwolić się z myślowych słowotoków i rutynowych zachowań. Nie umiemy znaleść spokoju i ciszy w naszej szybkiej rzeczywistości…

Zapraszam Was serdecznie na warsztaty jogi do Lesniakówki. Tematem przewodnim warsztaów będzie „Praca z mantrą”. Za pomocą prostych technik zaczerpniętych między innymi z jogi kundalini nauczymy się odnajdywać w sobie spokój i przestrzeń. Nauczymy się jak zatrzymać natłok myśli. Jak mentalnie odpocząć od zapracowanej codzienności i jak nabrać dystansu.

Warsztaty odbędą się w terminie od 29 do 31 stycznia w Leśniakówce, leżącej niedaleko Glichowa, w okolicach jeziora Dobczyckiego w województwie małopolskim. To urokliwe miejsce położone na wzgórzach między przepięknym sadem i lasem. Mieszkamy i ćwiczymy w starej wozowni – fajnie utrzymanym, wiekowym budynku z bali położonym na wzgórzu pod lasem. Z okien roztacza się cudny widok na okolicę. Kasia – właścicielka ośrodka, przygotowuje nam ekologiczne wegetariańskie posiłki.

W piątek po południu przyjazd, a kiedy się rozpakujemy i zwiedzimy okolicę – kolacja około 19.30. Po kolacji zapraszam na głęboką relaksację. W sobotę od godziny 9.00 do 12.00 praktyka. Około 12.30 obiad. Po obiedzie czas na spacerki lub odpoczynek. Po południu od godziny 15.30 do 18.30 praktyki rozluźniające. Około 18.30 kolacja. Wieczorem odbędzie się wykład. Temat będzie jak zwykle związany ze zdrowym odżywianiem, ajurwedą i świadomym życiem. W niedzielę rano zajęcia o godzinie 9.00 do 12.00. Około godziny 12.30 obiad. Potem czas wolny.

Lesniakówka piękne i bardzo spokojne miejsce pozwoli nam wyciszyć się i zrelaksować. Zajęcia będą obejmowały praktykę asan w podejściu Vinyasa Krama. Oprócz tego będzie czas na ćwiczenia oddechowe, praktykę koncentracji i medytacji. Tym razem dużo czasu poświęcimy medytacji z mantrą.

Zapraszam serdecznie!

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe.

Prowadzący: Izabela Raczkowska

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 693 333 450

Poniżej mapka dojazdu:

Tagi wpisu