Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Warsztaty hatha jogi – „Świat do góry nogami” Łukasz Zalewski 09.04.16

Warsztaty hatha jogi – „Świat do góry nogami” Łukasz Zalewski 09.04.16


Poznaj szczegóły i anatomię wyjątkowej grupy pozycji odwróconych nie występujących w żadnym innym systemie ćwiczeń. Z punktu widzenia fizjologii asany te zwiększają dotlenienie komórek, udrażniają naczynia krwionośne i relaksują współczulny układ nerwowy.

Nie każdemu jednak te pozycje przychodzą łatwo. Pojawiają się zawroty głowy, bóle szyi, brak równowagi. Jak temu sprostać?

Dowiedz się jak pozycje odwrócone wpływają na twój organizm, co takiego dzieję się w Twoim ciele kiedy stoisz na głowie, jakie skutki dla naszego samopoczucia ma przebywanie w świecy, czym jest viparitakarani mudra i czemu służy.

Począwszy od teorii przez praktykę elementarną takich pozycji jak: stanie na głowie, stanie na rękach, świeca, viparitakarani dowiemy się jak wpływają na nasz organizm i jak je poprawnie wykonywać aby uniknąć kontuzji.

Wykład z prezentacją, która pomoże zrozumieć działanie pozycji odwróconych oraz zajęcia praktyczne.

Sobota

10:00-14:00 – anatomia asan odwórconych – wykład, wprowadznie do stania na rękach i świecy

16:00 – 19:00 – wprowadzenie do stania na głowie, viparita karani mudra, joga nidra

Łukasz Zalewski – kulturoznawca, absolwent podyplomowych studiów z zakresu jogi w AWF Wrocław, od 20 lat praktykuje jogę, od ponad 6 lat uczy w Instytucie Ćwiczeń Psychofizycznych w Opolu, wykładowca Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu. Joga jest dla mnie profilaktyką zdrowotną wykształconą przez dawne cywilizacje oraz doskonałą formą do zachowania uważnego umysłu we współczesnym świecie.

Prowadzący: Łukasz Zalewski

Miejsce: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej

Kiedy: 9 kwiecień 2016 roku

Czas: godzina 10.00-14.00 i 16.00-19.00.

Zapisy: telefonicznie 693 333 450 i mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam serdecznie :)

Tagi wpisu