Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Terapeutyczne aspekty asztanga winjasa jogi Krystian Mesjasz 12.05.18

Terapeutyczne aspekty asztanga winjasa jogi Krystian Mesjasz 12.05.18

Pierwsza seria ashtanga vinjasa jogi nosi nazwę yoga chikitsa, czyli terapia jogą. Podczas warsztatu w szczególny sposób skupimy się właśnie na tym aspekcie ashtangi. Dlaczego jest on tak istotny? Jak dostosować praktykę do swoich indywidualnych predyspozycji i potrzeb? Jak modyfikować asany dla celów terapeutycznych? Jak pracować nad fizycznymi ograniczeniami i mentalnymi nawykami, które przeszkadzają nam na macie i w życiu? Dlaczego świadomy oddech to podstawa praktyki? I najważniejsze: jak praktykować, żeby zamiast jogowej terapii nie zafundować sobie jogowych kontuzji. To tylko niektóre pytania, na które postaramy się odpowiedzieć. A poza tym jak zwykle planujemy poświęcić kilka godzin sobie, dowiedzieć sięczegoś nowego, a przy okazji wyluzować się i dobrze się bawić :-)

 

Krystian Mesjasz jest nauczycielem ashtanga vinyasa yogi. Publikuje w magazynie „Yoga & Ayurveda” przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu "Boso na macie" - jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany przez Instytutu KPJAYI w Mysore, Level 1.

 

 

Plan:

9.00 – 10.30 - Praktyka mysore/ Prowadzona

10.30 – 14.00 - Terapeutyczne aspekty praktyki jogi

14.00 – 14.300 – Yoga Nidra

Zapisy i informacje:

Iza Raczkowska, tel.: 693  333  450

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Można wpłacać osobiście w studio lub na konto.

Oto dane do wpłaty:

STUDIO Izabela Raczkowska
ul. Dolnej Wsi 35
44-100 Gliwice
Alior Bank 78 2490 0005 0000 4500 2415 1780

Poproszę w tytule wpłaty napisać: „opłata za warsztat ashtanga joga Mesjasz” i „nazwisko oraz imię”.

 

Tagi wpisu