Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty

Kurs jogi hormonalnej

Zapraszamy na kurs JOGI HORMONALNEJ skierowany zarówno do nauczycieli jogi, jak i osób zainteresowanych tą tematyką, chcących zgłębić praktykę i zadbać o swoje ciało i dobrostan psychiczny.


JOGA HORMONALNA czyli naturalna terapia łącząca w sobie praktykę jogi, ćwiczenia oddechowe, koncentracyjne oraz relaksację, stymulująca gospodarkę hormonalną w naszym ciele.


Naszym zdrowiem rządzą hormony – płciowe oraz stresu. Jeśli żyjesz w pośpiechu, w natłoku informacji, w stresie. Jeśli nie masz czasu na spacery, medytację czy codzienne regularne ćwiczenia. Jeśli masz problemy ze snem, nie umiesz zasnąć, wybudzasz się nocy. Jeśli masz napięciowe bóle głowy, uderzenia gorąca, zacisk w gardle, poczucie spięcia w okolicy klatki piersiowej, lub sztywność karku. Jeśli masz problem z zachowaniem prawidłowej wagi ciała. Jeśli doświadczyłaś traumy. Jeśli jesteś w okresie około menopauzalnym. Jeśli masz problem z menstruacją, z bólem menstruacyjnym, z nieregularnym cyklem, z płodnością, z osteoporozą. Jeśli czujesz, że w Twoim życiu brakuje równowagi - ten kurs jest dla Ciebie.


Będzie to intensywny czas podczas którego poza praktyką jogi hormonalnej, przyjrzymy się bliżej naszej anatomii – zarówno z perspektywy medycznej, jak i subtelnej, przez pryzmat naszej energii. Dużo uwagi poświęcimy pracy z oddechem a zwłaszcza technikom, które wspierają tę praktykę – bhastrice i ujjayi. Będziemy uczyć się praktyk koncentracyjno-medytacyjnych oraz powodów, dla których są one tak istotne dla naszego dobrostanu. Nie zabraknie również wykładów o wpływie tego, co jemy, na nasz organizm i co w tym temacie mówi ajurweda. Będziemy też uczyć się rozluźniać i relaksować, dając swojemu ciału i umysłowi okazję do regeneracji.
Będziemy też uczyć się UCZYĆ innych.


Przeciwskazania do praktyki jogi hormonalnej:
– ciąża
– zaawansowana endometrioza
– choroby nowotworowe
– dolegliwości mięśnia sercowego


Kurs będzie przygotowywał do prowadzenia zajęć jogi hormonalnej – zarówno od strony merytorycznej, jak i metodologicznej. Po pomyślnym ukończeniu kursu, uczestnicy otrzymają certyfikat sygnowany przez Yoga Alliance.


Zajęcia będą odbywały się weekendowo sobota – niedziela, godz. 10:00 - 17:30 (w tym 1h przerwy na lunch)


Terminy spotkań:
19.10 - 20.10
9.11 - 10.11
30.11 - 1.12


Inwestycja: 3500 zł


Rezerwacją miejsca jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 1000 zł


Dane do przelewu:
Małgorzata Wojcieszak
Legnicka 1
45-317 Opole
mBank
56 1140 2004 0000 3502 8428 1084


w tytule podaj: KURS JOGA HORMONALNA + imię i nazwisko + mail i numer telefonu


Możliwe jest rozłożenie płatności za kurs na raty.


Cena obejmuje:
🌿 45 h zajęć w studio oraz online
🌿 materiały
🌿 dostęp do praktyk jogi hormonalnej online (praktyki zostają z uczestnikami na zawsze)
🌿 jeden ciepły posiłek w ciągu dnia (wegetariański/ wegański)
🌿 mentoring nauczycielski w trakcie trwania kursu.


Kurs posiada certyfikację Yoga Alliance. Aby otrzymać certyfikat ukończenia kursu wymagana jest 100% frekwencja. Wszystkie nieobecności muszą zostać odrobione.


Zapisy oraz pytania proszę kierować drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Prowadzące:


IZABELA RACZKOWSKA
Nauczycielka jogi i medytacji. Pasjonatka zdrowego odżywiania, ajurwedy i leczenia dietą. Zakochana w jodze, w ruchu, w uważności, w oddechu, w ciszy.
Zauroczona po wielokroć Azją. Podróżniczka.
Założycielka i nauczycielka w Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej.
Praktykująca pracę z ciałem od lat dziewięćdziesiątych pod okiem wielu polskich i zagranicznych nauczycieli. Praktykująca medytacje oraz techniki uważnościowo-koncentracyjne na kursach w Azji i Europie. Magister Inwestycji i Finansów UE Katowice, dyplomowana fizykoterapeutka AWF Wrocław, certyfikowana nauczycielka Vinyasa Krama Jogi, instruktorka Rekreacji Ruchowej z uprawnieniami państwowymi AWF Katowice, absolwentka Psychosomatycznych Praktyk Jogi AWF Wrocław. Wykładowca przedmiotu “Świadomość ciała”, „Ajurweda” i „Techniki oddechowe” na Uniwersytecie Wrocławskim. Wykładowca Przedmiotów “Ajurweda”, “Biomedyczne podstawy jogi”, “Asany” na AWF Wrocław.
Autorka książki „Ciało chore z emocji” wydane przez Wydawnictwo Sensus.


GOSIA WOJCIESZAK
Nauczycielka jogi, magister komunikacji, copywriterka. Zafascynowana neurobiologią i psychosomatyką, eksploruje oddziaływanie między ciałem a mózgiem w praktyce jogi.
Jogę praktykowała pod okiem nauczycieli w Polsce, Indiach, Hiszpanii, na Malcie, we Włoszech i Japonii. Ukończyła YTT RYT 200 w Kerali, w Indiach, YIN YOGA RYT 60 we Włoszech oraz 75 H JIVAMUKTI Teacher Training pod przewodnictwem Olgi Oskorbinowej, Nathalie Wahlberg oraz Mitcha Burnetta. Absolwentka studiów podyplomowych Jogi Klasycznej na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie obroniła pracę dyplomową o psychosomatyce w praktyce jogi posturalnej.
Na co dzień praktykuje i uczy w Opolu.

Tagi wpisu