Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • koncert relaksacyjny profilaktyka zdrowia 18.09.2020

koncert relaksacyjny profilaktyka zdrowia 18.09.2020

Teraz jest najlepszy czas by zadbać o swoje wnętrze, zatrzymać się, odpocząć i zaufać sobie.

Zapraszamy Cię w podróż w czasie, bo:
*To czas wyjścia poza analityczny umysł i wejścia w poszerzone spektrum istnienia
*To przejście od fal Beta do Theta, w których umysł czuwa, odpoczywa, regeneruje się by powrócić do doskonałych wibracji zdrowia
*To zmiana wibracji na błogosławieństwo życia i wdzięczność w sercu
*To podróż przy dźwiękach instrumentów świata: śpiewających kryształowych mis, harfy i kryształowej piramidy, solfeggio, handPan, gongów, monokurantów, monochord, kamertonów, bębnów, dzwonków.

Muzyka, która zawiera dźwięki o wysokiej częstotliwości stymuluje syntezę dopaminy i tłumi aktywność współczulnego układu nerwowego a zwiększa się aktywność przywspółczulnego układu nerwowego i zmniejsza stres.

Masaż komórkowy przy użyciu kamertonów biorezonansowych, wyrównuje fale mózgowe, w naszej podróży przejdziemy od stanu Beta poprzez Alfa, Theta do Delta.
Od aktywnego myślenia i skupienia na zewnętrznym świecie(Beta), przez świadomą relaksację, uważny oddech, uwolnienie od codziennych stresów (Alfa) do głębokiego relaksu wewnętrznego skupienia (theta)

Prowadzący:
Harmonia Sfer 432Hz
Natalia Białowąs i Maciej Czarnik
Natalia jest muzykoterapeutką i naturopatą z zamiłowania oraz z zawodu, założycielką zespołu Harmonia Sfer 432Hz prowadząca liczne projekty ukierunkowane na profilaktykę zdrowotną dla dorosłych i dzieci. Współpracuje ze szkołami jogi, placówkami edukacyjnymi i firmami w ramach muzykoterapii szerokorozumianej i przywrócenia harmonii w ciele, umyśle i duszy. Prowadząca liczne warsztaty i kręgi kobiet połączone z intuicyjnymi metodami pracy. Na codzień spełniona mama i żona. Mówią o niej kobieta, której w duszy gra, podążająca, słuchająca i otwierająca. Od 2015 jest instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w Tradycyjnej Białoruskiej Szkole Oksany Pawłowskiej.
Maciej jest ekonomistą, uwielbia podróże i gotowanie. Podróże inspirują go do tworzenia wspólnie z Natalią różnych aranżacji muzycznych.

 

Miejsce: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej

Inwestycja: 50 zł

Czas trwania: 18.30 - 19.30

Data: 18.09.2020

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel 693 333 450

Tagi wpisu