Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Koncert relaksacyjny „Kąpiel w dźwięku” 29.07.2022

Koncert relaksacyjny „Kąpiel w dźwięku” 29.07.2022

Zapraszamy na letni koncert relaksacyjny, który odbędzie się 29 lipca (piątek).

 

📌 Miejsce: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej
✨ Inwestycja: 50 zł
⏰ Czas trwania: 18.00 - 19.00

 

🌿 Wyciszenie z dźwiękami relaksacyjnymi, to zaproszenie do zatrzymania się, uwolnienia od codziennych sytuacji, odpoczynku, wprowadzenie harmonii i spokoju. 

 

To podróż przy dźwiękach instrumentów świata:
śpiewających kryształowych mis, harfy i kryształowej piramidy, solfeggio, handPan, gongów, monokurantów, monochord, kamertonów, bębnów, dzwonków i innych …

 

🌿 Muzyka, która zawiera dźwięki o wysokiej częstotliwości stymuluje syntezę dopaminy i tłumi aktywność współczulnego układu nerwowego a zwiększa się aktywność przywspółczulnego układu nerwowego i zmniejsza stres.

 

🌿 Masaż komórkowy przy użyciu kamertonów biorezonansowych, wyrównuje fale mózgowe, w naszej podróży przejdziemy od stanu Beta poprzez Alfa, Theta do Delta.

 

🌿 Od aktywnego myślenia i skupienia na zewnętrznym świecie(Beta), przez świadomą relaksację, uważny oddech, uwolnienie od codziennych stresów (Alfa) do głębokiego relaksu wewnętrznego skupienia (theta)

 

☘️ Prowadzący:
Harmonia Sfer 432Hz
Natalia Białowąs i Maciej Czarnik

Natalia jest muzykoterapeutką i naturopatą z zamiłowania oraz z zawodu, założycielką zespołu Harmonia Sfer 432Hz prowadząca liczne projekty ukierunkowane na profilaktykę zdrowotną dla dorosłych i dzieci. Współpracuje ze szkołami jogi, placówkami edukacyjnymi i firmami w ramach muzykoterapii szerokorozumianej i przywrócenia harmonii w ciele, umyśle i duszy. Prowadząca liczne warsztaty i kręgi kobiet połączone z intuicyjnymi metodami pracy. Na codzień spełniona mama i żona. Mówią o niej kobieta, której w duszy gra, podążająca, słuchająca i otwierająca. Od 2015 jest instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w Tradycyjnej Białoruskiej Szkole Oksany Pawłowskiej.
Maciej jest ekonomistą, uwielbia podróże i gotowanie. Podróże inspirują go do tworzenia wspólnie z Natalią różnych aranżacji muzycznych.

 

🌿 Proszę zabrać ze sobą matę, kocyk i poduszeczkę oraz wodę do picia.

 

🌿 Zapisy realizowane są przez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub SMSem na tel.

 

693 333 450. 

Mamy ograniczenia ilościowe prosimy więc o przemyślane zapisy 🙏 

Tagi wpisu