Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Harmonia Sfer Chill&Sound Theraphy 8.09.17r.

Harmonia Sfer Chill&Sound Theraphy 8.09.17r.

Harmonia Sfer Chill&Sound Theraphy - to muzyczna podróż w głąb siebie.

Dźwięki instrumentów terapeutycznych: delikatnych kamertonów, śpiewających mis, gongów czy dzwonów solfeggio, wprowadzają subtelne wibracje i przypomina o doskonałej częstotliwości ludzkiego zdrowia. Za pomocą różnych połączeń i technik fala dźwiękowa, pracując z ciałem fizycznym dociera do komórek w naturalny sposób dostraja je i wzmacnia.

Muzykoterapia Komórkowa oprócz usuwania bólu czy przywracania naturalnego funkcjonowania organizmu wpływa na:

- lepsze nastawienie do życia

- pogłębianie świadomości i uważności

- rozładowanie napięć emocjonalnych

- usprawnienie motoryczne/regeneracja

- regulacje przemiany materii

- stymulację efektywności pracy umysłowej, poznawczej,koncentracji uwagi oraz pamięci bezpośredniej

- oczyszczenie organizmu

 

 Działanie kamertonów jest bardzo szerokie, na co dowodem są wyleczenia ze stanów zapalnych, guzów, torbieli oraz przewlekłych depresji.

Badania na Uniwersytecie w Paryżu dowiodły, ze poddawana obserwacji komórka nowotworowa przy zastosowaniu specjalnej techniki, nie wytrzymuje intensywności drgań i eksploduje po zaledwie paru minutach, przy czym zdrowe komórki pozostają w całości.

Gong wytwarzając silnie rozpinające dźwięki wpływa na ciało i umysł poprzez spowolnienie przepływu fal mózgowych, redukuje stres,uwalnia od lęków i przywraca naturalna równowagę psychofizyczną.

 Terapia dźwiękiem przypomina nam o naszej prawdziwej naturze, potrzebie zatrzymania, wyciszenia i kontemplacji aby z dystansu popatrzec na własną drogę, wybory i poczucie sensu.

Najbliższa pełnia - pełnia w Rybach - żywioł wody. Kontakt z emocjami. Intencja - rozróznanie iluzji od rzeczywistości. Warto zwrócić uwagę na śnione w tym czasie sny. A decyzję zostawić na inny czas... gdy emocje opadną.... Dobry czas na medytację, praktyki duchowe, działąnia artystyczne i podążanie za głosem intuicji.

 

DATA: 08.09.2017

CZAS: 20:00 – 21:00 
MIEJSCE: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej, ul. Dolnej Wsi 35, Gliwice;
KONTAKT I ZAPISY: 693 333 450 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tagi wpisu