Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
Studio Jogi warsztaty
  • Warsztaty
  • Harmonia Sfer Chill&Sound Theraphy 03.11.2017

Harmonia Sfer Chill&Sound Theraphy 03.11.2017Koncert księżycowy - Relaksacja w Pełnię

I. Harmonia Sfer Chill&Sound Theraphy - to muzyczna podróż w głąb siebie.

Dźwięki instrumentów terapeutycznych: delikatnych kamertonów, śpiewających mis, gongów czy dzwonów solfeggio, wprowadzają subtelne wibracje i przypominają o doskonałej częstotliwości ludzkiego zdrowia.

Za pomocą różnych połączeń i technik fala dźwiękowa, pracując z ciałem fizycznym dociera do komórek i w naturalny sposób dostraja je i wzmacnia.

Koncerty w pełnie mają przypominać jak ważne jest życie zgodnie z fazami księżyca i jak ta energia może nas wspierać. Człowiek składa się z 80% z wody. Jak w oceanach przypływy i odpływy są zależne od faz księżyca i wszystko płynie w rytmie, tak na koncertach jednoczymy się z tym rytmem i wzmacniamy procesy zachodzące w ciele. Szczegółowy opis aktualnej pełni znajdziesz na dole tego opisu.


II. Muzykoterapia Komórkowa wpływa na:

- lepsze nastawienie do życia

- pogłębianie świadomości i uważności

- rozładowanie napięć emocjonalnych

- usprawnienie motoryczne/regeneracja

- regulacje przemiany materii

- stymulację efektywności pracy umysłowej, poznawczej, koncentracji uwagi

- oczyszczenie organizmu

III. Na koncercie możesz poczuć wyjątkowe wibracje Gongu i Mis tybetańskich, wejść w trans wraz z biciem Bębna szamańskiego, odlecieć na skrzydłach Dzwonków Koshi, kamertonów, dźwięków solfeżowych.


IV. Opis pełni

Pełnia Księżyca w znaku Byka
Żywioł – ziemia

Kolor - niebieski

Wzmocnienie – gardła, zębów, uszu, krtani, szyi, karku oraz tarczycy
Intencje – wyrażanie siebie, akceptacja emocji, relacja ze strefą finansową

Zalecenia – 2,3 dni przed pełnią spożywamy coraz mniej jedzenia, małe porcje np. kasze jaglaną, gryczaną lub komosę ryżową z warzywami. A po godz. 18.00 staramy się już nie jeść. Pijemy dużo ciepłej wody z dodatkiem soli np. himalajskiej lub kłodawskiej, herbaty ziołowe – oczyszczające. 

Gdy jesteśmy zdenerwowani „żołądek podchodzi nam do gardła” - zbyt wiele złości i stresu ma wpływ na żołądek, dlatego szczególnie polecamy  wyciszenie.
Księżyc jest symbolem zmian. Wracając do obserwacji faz księżyca w naturalny sposób powracamy do naturalnego rytmu/ cyklu

Pełnia wywołuje silne, biegunowe przyciąganie, przypływ w morzach i oceanach oraz podwyższony poziom wody w naszym ciele. 


DATA: 03.11.2017

CZAS: 20:00 – 21:00 


MIEJSCE: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej, ul. Dolnej Wsi 35, Gliwice;
KONTAKT I ZAPISY: 693 333 450 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Tagi wpisu