Print

Joga i medytacja online

 
 
 
 
 
 
Nowa sytuacja wymaga nowiutkich rozwiązań. Mamy więc jogę on-line ❤️
 JOGA ONLINE NA FACEBOOKU🌿
 
Jak to działa?
Na naszym fanepage na Facebooku jest utworzona grupa "joga online". Jeśli jesteś jej członkiem masz dostęp do praktykowania z nami 5 razy w tygodniu. Wystawiamy tam całościowe jednogodzinne praktyki/filmy do odtwarzania. Praktyki sa tak skomponowane aby miały skupienie na oddechu, rozgrzewkę oraz krótki relaks na końcu. Każda praktyka jest ciut inna. Praktykując w ten sposób nie mamy możliwości korygowania Cię. 
 
Jak możesz się zapisać?

1. Mamy utworzona grupę podpiętą pod fanpage Studia Jogi Jzabeli Raczkowskiej na Facebooku. Tam według grafiku bedą umieszczane zajęcia raz dziennie/ 5 dni w tygodniu. Trzeba więc mieć konto na facebooku - ale to jedyny wymóg jaki musisz spełnić. Potem klikasz przycisk "dołącz" znajdujący się pod grupą. 

2. Cena karnetu upoważniającego do brania udział we wszystkich zajęciach przez cztery kolejne tygodnie to 100 zł. 

Numer konta i dane do przelewu.
STUDIO Izabela Raczkowska
ul. Dolnej Wsi 35
44-100 Gliwice
Alior Bank 78 2490 0005 0000 4500 2415 1780
 W tytule wpłaty podaj proszę “Imię i Nazwisko” oraz wpisz “opłata za zajęcia jogi”
Jeśli potrzebujesz fakturę bardzo proszę daj mi znać przed wpłatą.
 
3. Na grupie jest dostepnych około 170 godzin zajęć do ciągłego wykorzystania. Co tydzień zaś dochodzi 5 nowych. Możesz z nich korzystać o której chcesz w dowolnym odpowiednim dla Ciebie terminie.
 
4. Praktyka/filmiki są wystawiane o godzinie 13.00 codziennie - od poniedziałku do piątku.To kiedy bedziesz ćwiczył zależy od Ciebie❤️
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
 
13:00
Joga
dla początkujących plus
 
 
 
13:00
Joga
dla średniozaawansowanych plus
 
13:00
Joga
dla  początkujących
 
 
13:00
Joga 
dla
średniozaawansowanych plus
 
13:00
Joga 
dla
zdrowia kręgosłupa
5. Na wszelkie pytania związane z Twoimi przeciwskazaniami lub wskazówkami do praktyki odpowiem telefonicznie lub pisemnie na maila: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
MEDYTACJA  ONLINE NA ZOOMIE🌿
 
Jak to działa?
Zapraszam Was serdecznie na cotygodniowe medytacyjne spotkania ze mną na platformie Zoom. 
Będziemy uczyć się ćwiczeń koncentracyjno - medytacyjnych. Będziemy uczyć się uważności i pogłębiania świadomości. Będziemy uczyć się obserwowania reakcji swojego umysłu. Będziemy się uczyć wycofywania zmysłów. Wprawdzie medytacja to proces pasywny niemniej aby do niej dojść zaproponuje Wam tu wiele aktywnych technik ułatwiających tę drogę. Nauczę też Was jak wprowadzać te ćwiczenia w codzienność aby zwielokrotnić ich moc.
W każdy poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam Was na wspólne spotkanie z umysłem. Każde spotkanie trwać będzie 50 minut.
Koszt dostępu do 4 kolejnych spotkań to 80 zł. Jeśli chcesz dołączyć tylko jednorazowo to kosztuje to 30 zł. Przed każdym spotkaniem wysyłąm do Ciebie linka z dostepem do platformy. 
Jeśli jesteś chętny to napisz do mnie na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub na messengera na Facebooku. 
 
 
Zapraszam także na zajęcia indywidualne online. Na tych zajęciach jak najbardziej mam możliwość korygowania  Twojej praktyki. Jeśli masz ochotę napisz do mnie.
 
Pozdrawiamy Cię cieplutko i zapraszam serdecznie ❤️