Joga i medytacje online

 
 
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
8:30-9:30
Joga
początkujacy plus
 
 
 
8:30-9:30
Joga
 początkujacy
 
 
8:30-9:30
Joga Zdrowy kręgosłup
17:00-18:00
Medytacja
 
 
 
 
 
 
18:00-19:00
Joga
średniozaawansowani plus
 
 
18:00-19:00
Joga 
średniozaawansowani plus
 
 
Nowa sytuacja wymaga nowiutkich rozwiązań. Mamy więc jogę on-line :)
 
Jak możesz się zapisać?

 

1. Mamy utworzona grupę podpiętą pod fanpage Studia Jogi Jzabeli Raczkowskiej na Facebooku. Tam według grafiku bedą prowadzone zajęcia live. Trzeba więc mieć konto na facebooku - ale to jedyny wymóg jaki musisz spełnić. Potem klikasz przycisk "dołącz" znajdujący się pod grupą. I tyle :)

2. Jeśli masz nasz karnet i chcesz go rozliczyć w ramach zajęć online - wyślij mi proszę fotkę karnetu na fb lub na maial This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Dam znać ile zajęć zostało do wykorzystania i dodam Cię do grupy.

3. Jeśli nie masz karnetu, a chcesz dołączyć do moich zajęć możesz zapłacić za zajęcia przelewem. Cena karnetu upoważniającego do brania udział we wszystkich zajęciach przez cztery kolejne tygodnie to 100 zł. 

Numer konta i dane do przelewu.
STUDIO Izabela Raczkowska
ul. Dolnej Wsi 35
44-100 Gliwice
Alior Bank 78 2490 0005 0000 4500 2415 1780
 W tytule wpłaty podaj proszę “Imię i Nazwisko” oraz wpisz “opłata za zajęcia jogi”
Jeśli potrzebujesz fakturę bardzo proszę daj mi znać przed wpłatą.
 
4. Na wszelkie pytania związane z Twoimi przeciwskazaniami lub wskazówkami do praktyki odpowiem telefonicznie lub pisemnie.
 
5. Poziom grup jest raczej średniozaawansowany z wyjątkami. W środy zajęcia poranne i wieczorne oraz poranne w piątki są przeznaczone dla osób początkujących.
 
6. Jeśli nie masz akurat czasu o danej godzinie - nie przejmuj się. każdy filmik będzie na stronie grupy dłużej abyś miał do nich dostęp także po czasie. Będę je usuwać po około tygodniu;
 
Zapraszam także na zajęcia indywidualne online. Na tych zajęciach jak najbardziej mam możliwość korygowania  Twojej praktyki. Jeśli masz ochotę napisz do mnie.
 
Pozdrawiam Was cieplutko i zapraszam serdecznie :)
  

Gallery