Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi Aktualności
Studio Jogi Aktualności
Studio Jogi Aktualności

Przerwa w zajęciach do 4 października!

Dzień dobry.

 

Żyjemy w czasach dość niepewnych, w których wszystko jest nowe i pierwsze. Ja dopiero uczę się reagować na nową rzeczywistość.

 

W poniedziałek na grupie o 19.45 była osoba, która okazała się później chora na COVID. Docieram właśnie do każdego uczestnika tych zajęć. Na sali było tylko 6 osób. Sale odkażamy alkoholem i ozonem oraz wietrzymy regularnie wg zaleceń po każdej grupie. Odstępy także były zachowane wg wymogów, a nawet wiele większe z racji tego, że grupa była maleńka, a sala spora Jeden z uczestników jest już po teście - który okazał się negatywny. Prowadząca także ma wynik negatywny. Z racji uczciwości do Was i Waszego bezpieczeństwa jestem jednak w obowiązku na 10 dni zamknąć salę. W tym czasie wszystko zostanie bardzo dokładnie odkażone i wyczyszczone, a wyniki testów skoryguje czas.

 

Wszystkie miejsca w karnetach nie przepadają i przeniesiemy je na kolejne tygodnie po 4 października. Jeśli ktoś będzie chciał zwrotu pieniążków - proszę o kontakt bezpośrednio ze mną w celu ustalenia szczegółów zwrotu.

 

Bardzo Was przepraszam za zaistniałą sytuację i proszę jednocześnie o zrozumienie. 

Tagi wpisu