Jak co roku w czasie wakacji zmniejszamy ilość grup.
W tym roku grafik wakacyjny obowiązuje od 1 czerwca do 30 sierpnia.
Od 31 sierpnia ponownie wracamy ze standardowym grafikiem.
W ostatnim tygodniu maja - też są lekkie zmiany:
25 maja nie ma zajęć medytacji.
Jeśli zapisujesz się przez aplikacje Fitssey - to na bieżąco możesz śledzić zamiany.
Każda aktualizacja i zmiana jest też zawsze podawana na naszym fanepage na Facebooku i w relacjach na Instagramie.
Polecam zaglądać.
W czasie wakacji organizujemy wyjazdy regeneracyjne z joga, ajurwedą i psychosomatyką.
Mam jeszcze kilka miejsc więc można dołączyć.
Serdeczności dla Was💚

