Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi Aktualności
Studio Jogi Aktualności
Studio Jogi Aktualności

Nowe zajęcia yin jogi od środy 21.09

najlepsza joga Gliwice

Yin Yoga joga taoistyczna powstała z inspiracji medycyną chiński, Kung Fu, jogą klasyczną oraz codzienną uważnością . Jej celem jest przywrócenie, powiększenie lub utrzymanie naturalnej ruchomości stawów. Minimalizacja pracy mięśniowej, przemyślanie dobrane pozycję oraz długi czas ekspozycji powoduje iż jesteśmy w stanie dotrzeć podczas pracy do ścięgien, więzadeł, stawów i kości oraz do powięzi.


Umieszczone w niej receptory informują nasz mózg nie tylko o położeniu naszego ciała w przestrzeni ale także o subtelnym jednostkowym poczuciu “świadomości ciała. Tkwiąc w bezruchu konfrontujemy się z zapisanymi w ciele dysbalansami, napięciami oraz emocjami.


Poznajemy siebie.


Obniżamy poziom stresu, rozluźniamy się. Odpoczywamy fizycznie i mentalnie. Poprawiamy funkcjonowanie organów - trawienie, prace serca. Poprawiamy przepływy energii w ciele.


Jakość introwertycznej pracy yin jogi świetnie uzupełnia naszą przeładowaną, przebodźcowaną i szybką codzienność.


Praca w yin różni się znacznie od pracy z innymi stylami jogi. Poszukujemy tu braku napięcia mięśni, pasywności i oddechu. Praktykujemy blisko ziemi, bezpiecznie, z pomocami. Zaokrąglone plecy i luźne kończyny. Zrelaksowane podbrzusze i brzuch pełen głębokiego oddechu.


W ciszy. W półmroku. W sobie.

Zapraszamy serdecznie.

Prowadzi Iza Raczkowska.

W środy o 16.30 💚

Zaczynamy od 21 września.

Dla każdego poziomu zaawansowania.

Tagi wpisu