Logo Joga Gliwice
Logo Joga Gliwice
Studio Jogi Aktualności
Studio Jogi Aktualności
Studio Jogi Aktualności
  • Aktualności
  • czasowe zawieszenie działalności - począwszy od 18 października

czasowe zawieszenie działalności - począwszy od 18 października

🌿Przed niektórymi skrzyżowaniami w naszym życiu nie ma drogowskazów🌿

16.10 .2020 ukazało się nowe Rozporządzenie Rady Ministrów dotyczące ograniczeń w związku ze stanem pandemii. Ograniczenie to zamyka w strefie żółtej działanie siłowni, fitnessów i basenów. Nie jestem fitnessem, ale ta interpretacja jak się okazało jest wyłącznie moja.


W ostatnim czasie ustalane jest wiele niekonstytucyjnych i nieprofesjonalnych praw - są one ustanawiane tak szybko i tak byle jak, iż nikt, dokładnie nikt nie potrafi jednoznacznie zinterpretować ich treści. Prawnicy, telewizja, gazety, fora internetowe czy nawet czat z przedstawicielami gov.pl nie wyjaśniają dokładnie nic.

 

Kiedy nie ma jasnych wytycznych wszystko jest możliwe. Najbardziej zaś prawdopodobny scenariusz jest taki, że w tej sytuacji interpretacja będzie należała do organów władzy czyli Sanepidu i Policji. Ciężko będzie więc uniknąć represji i kar nawet jeśli są ustanawiane w oparciu o błędne interpretacje. Ja nie czuję się na siłach udowadniać swojej niewinności. To nie tak powinno być…

 

Z drugiej strony - dużo się ostatnio pisze i mówi o wolnych wyborach i o niemożności ich dokonywania. O tym jakie to ważne. Nasza możliwość wyboru i możność podejmowania osobistych decyzji jest dla nas niezwykle cenna i często przesłania nam świat. Wszystko inne zaś schodzi na dalszy plan. Patrząc jednak szerzej widzę, iż bardzo często “wylewamy dziecko z kąpielą”. Przestaliśmy patrzeć na nas jako na społeczność, jako na grupę, jako na wspólnotę. Współodpowiedzialność zamiera. Widzimy tylko siebie.

 

Czuje, że to nie do końca jest dobry kierunek.

 

Nie umiałabym sobie wybaczyć gdyby przez moje błędne decyzje spotkało Was coś złego.

 

Zawieszam więc czasowo funkcjonowanie naszego Studia Jogi. Zajęcia w ważnych karnetach nie przepadają - można je będzie wykorzystać po otwarciu. Można też skorzystać z zajęć joga online. Jeśli jednak chcesz zwrotu pieniążków napisz proszę do mnie aby uzgodnić szczegóły.

Zajęcia indywidualne oraz zajęcia joga online będą się odbywać bez zmian.

 

Mam nadzieję, że to się wkrótce zobaczymy ❤️

Uściski dla Was❤️

Tagi wpisu